Main Page

Kryształy są do waszej dyspozycji.

Witamy szanownych damy i dżentelmeni!

Lista Stron Wiki

Kalendarium
Szkarłatny Mechanizm
Wystawa w Orseaux
Wzór Karty Postaci – Description

Lista Stron do poprawy i napisania

Rdzawa Hiena
Czarny Jastrząb
Wezyr
Otto Tresckow
Rene Clavel
Kapelusznik

To jest centrum naszej kampani. Czujcie się swobodni dodając wszelkie nowe strony i poprawiając te już istniejące. Chciałbym tutaj powiedzieć wam jak będzie to najlepiej działać.

Po prawej stronie możecie kliknąć na “Creata New Page”. To najatwiejsyz sposób na stworzenie nowej strony. Są jednak ciekawsze. Jeśli jakaś strona nie istnieje, a chcilibyście stworzyć odnośnik na istniejącej po prostu wstawcie jej nazwę w podwójne nawiasy kwadratowe. Po stworzeniu strony ujrzycie w tym miejscu czerwony link. Jego kliknięcie spowoduje przejście do towrzenie nowej strony. Jak się popracuje to okazuje się to bardzo wygodne (zobaczcie postać Lothor Volker Von Schrodinger).

Jeśli chcecie zalinkować stronę do wiki lub postaci wystarczy kliknąć folder na samej górze – bardzo fancy.

Po prawej stronie edycji możecie zobaczyć porzyteczne pipsztyki.

Postacie

Tutaj trzeba wprowadzic pewien reżim.

Po pierwsze! Quick Description chciałbym abyście wypełniali tak: Rasa, Pochodzenie, Co-Do-Cholery-On-Robi-Czyli-Może-Być-Też-Profesja.

Po drugie! Description (crunch) to miejsce na wszelkie mechaniczne pierdoły. Wstawcie tutaj umiejętności, atuty, gadżety i właściwie wszystko co wam macie na kartach postaci. Wraz z opisami tego co robią atuty. Jak nie macie podręcznika to napizcie do mnie jak wszystko wypiszecie to ja je wypełnie.

Po trzeci! Biography (fluff) to… fluff. To podstawowy opis postaci z jego historią.

Po czwarte! Dajcie fajne zdjęcia do postaci :P najlepiej wrzucać je przez Update Image.

Po piąte! Linkować, linkować, linkować! to dobry sposób by rozwijać wiki. Zobaczcie postać Von Schrodinger. Wstawiłem ją jako przykład.

Po szóste! TAGI! one są dość ważne. Aktualnie nieprzydatne. Potem jednak stanie się bardzo irytujące ich nieposiadanie. Co wstawiać w tagi? WSZYSTKO co przjdzie wam na głowe.

No. Powodzenia!

Main Page

Tajemnica Zatopiona w Szkarłatnym Mechanizmie Borek